У країнах Європи виявлені українські авто номери, які крали у автовласників в Україні

номерні знаки

20.01.2019

У листопаді минулого року Чернівцях затримано злодії автомобільних номерів. Як повідомляють співробітники МВС у Чернівецькій області, затримано 2 брата 19 і 24 років і їх 25-річний товариш. Всі троє раніше були судимі за різними статтями КК за зберігання наркотиків, крадіжку інше. Тепер же їх підозрюють у розкраданні у місцевих мешканців близько 90 пар автомобільних номерів з метою перепродажу номерних знаків закордон.

Злодії продавали номерні знаки автомобілів перевізникам лише за 10 євро, а далі номера перепродували вже за 100 євро нашим співвітчизникам, які знаходяться в європейських країнах на заробітках. "Заробітчани" вішали номера на придбані там автомобілі та підробляли техпаспорти на транспортний засіб. Таким чином, їм вдавалося уникнути сплати податків, які потрібно сплатити в країнах їх місцезнаходження і роботи.

На даний момент працівники МВС у Чернівецькій області порушили кримінальну справу по 185 статті (Крадіжка) Кримінального кодексу Україні, а так само шукають осіб, причетних до крадіжки і перепродажу номерних знаків за кордоном.
Оновлено: 30.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.