Американські номера, купити квадратні номерні знаки для автомобілів з США (Америки), виготовлення мото номерів нестандартного розміру.

Дивіться в нашому відео:

Що таке "американські номери" або номерний знак під "американський формат"?

Кому потрібні такі номери, їх легальність і ДСТУ. Як відбувається виготовлення номера під американський формат і що необхідно його для замовлення.

Вартість американських номерів

Рамки під номера:

Американські номера

Американські авто номера і квадратні номерні знаки, їх розмір

Для власників автомобілів, випущених для американського, арабського або японського ринків з квадратним заднім номером, в українському ДСТУ передбачений номерний знак розміром 300х150 мм - це так звані американські номера або квадратні номерні знаки.

У МРЕВ після реєстрації автомобіля ви отримуєте комплект звичайних довгих пластин, в цьому випадку при установці виникають проблеми, він не влазить, його доводиться гнути і т.д. , Вирішити дану проблему досить легко, для цього вам необхідно додатково замовити американський номер, іншими словами квадратний номерний знак на свій автомобіль, він збігається з розмірами задньої пластини автомобілів Америки (США) і легко встановлюється на рідні посадкові місця. Вартість вказана в таблиці вище, додатково можна придбати пластикову рамку під американський номер, для більш зручної і швидкої установки на авто.

Даний номер є додатковим, він офіційно з'явився і прописаний в ДСТУ 4278:2006 (згідно змін № 2 затверджених наказом Держспоживстандарту України від 22.01.2008 №18), а також в ДСТУ 3650:2004 (згідно змін № 3 затверджених наказом Держспоживстандарту України від 30.07.2007 №167) і в нових ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019, такі пластини можна використовувати офіційно, це дозволено органами ДАІ в Україні. Якщо ви бажаєте, на автомобіль можна замовити і поставити парні американські номера, наперед і назад, це дозволено і проблем не виникне. При цьому пластини, які вам видали в ДАІ, залишаються у вас, нові американські авто номера йдуть як додаткові, возити з собою довгі необов'язково.

голограми на американських номерах

Виготовлення американських автомобільних номерів відповідно до вимог ДСТУ

Американські номери машин авто виготовляються відповідно до ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 3650:2004 (старого зразка) і ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019 (нового зразка) під замовлення. Автомобільні американські номери, також як арабські і японські мають однаковий посадковий розмір, розміри американських пластин 300х150 мм. Американський автомобільний знак виробляється на алюмінієвій пластині товщиною 1 мм, літери і цифри знака видавлюються під пресом і покриваються світловідбиваючою плівкою, на якій нанесені голограми UA і голограми заводу, на звороті номерного знака ставиться маркування заводу-виробника. Виготовлення американських номерів відбувається по тій самій технології, що і номера для МРЕВ. Ми гарантуємо довговічність і зносостійкість вироблених нами знаків мінімум 3 роки. До такого квадратному номеру радимо купити рамку під американський номер для зручного кріплення на машину.

Рамка (кассета або підкладка) під американський номер, розміром 300х150мм

Рамка (кассета або підкладка) під американський номер, розміром 300х150мм

У нас ви завжди можете окремо купити рамку (підкладку) під американські номери розміром 300х150 мм (30х15 см). Завдяки такій рамці, при установці номера відпадає необхідність свердлити в ньому отвори, а в майбутньому, при необхідності, його легко можна буде вийняти і замінити на інший.

П'ятизначний американський номер

П'ятизначні американські номери 30х15 см

Якщо ви є власником автомобіля з квадратним місцем кріплення номерного знака (заднього, або переднього), зареєстрованого в Україні в період 1995-2004 року, то ви напевно зіткнулися з проблемою неможливості нормально встановити стандартні номерні знаки. Для вирішення такої проблеми ми виробляємо номерні знаки 5-значні квадратні, які найчастіше називають американськими. Хоча в ДСТУ України такий тип номера не значиться, проте це по суті єдиний спосіб вирішення незручного кріплення держ номера. Зроблений нами номер буде додатковим до ваших стандартних номерів. Стандартні номери обидва будуть зберігається у вас і при необхідності ви зможете пред'явити їх співробітникам поліції або при знятті машини з обліку.

Американський 5-значний номер виготовляється з алюмінію, як і всі інші знаки. Його розмір 300х150 мм, він без проблем стає в нашу рамку-кріплення. Букви і цифри знака будуть видавлені, проте на пластини не буде переливних голограм ua.

іменний американський номер

Нестандартний номерний знак з ім'ям, або сувенірний під американець

Що робити якщо ви стали володарем індивідуальних номерних знаків, але у вас автомобіль американець з нестандартним місцем кріплення номера і має нестандартний номерний знак? Для вирішення цього питання ми пропонуємо замовити квадратний іменний номер. Це буде номер розміром 30 на 15 см, на якому буде нанесено ваш напис шрифтом зменшеного розміру. Такий номер буде алюмінієвий і світловідбиваючий, з голограмами виробника.

зменшений мото номер під американський розмір 180х104, 140х104 мм

Американські мото номера зменшеного розміру, номерні знаки на мотоцикл під американську рамку

Спеціально для власників американських і європейських мотоциклів ми налагодили виготовлення мотономерів зменшеного зразка. Вони створені для зручного кріплення номерного знака, так як стандартний номер занадто великий. Такі номерні знаки на мотоцикл ми робимо в двох розмірах: 140х104 мм і 180х104 мм і в 2 типах-за зразком до 2015 року і нові після 2015 року. Зовні номера відповідають вимогам - алюмінієва пластина з світловідображення, тиснені букви і цифри. Однак на такі номери не наносяться голограми UA через відсутність такого типу номера в ДСТУ України. На практиці самі працівники поліції радять замовляти такі номери і спокійно користуватися, адже стандартний номер залишається на руках у мотовласника. Оформити замовлення на американські мото номера можна при наявності документів через форму замовлення або іншим доступним для вас способом.

дублікат оригінального номерного знака США (Америки)

Номерні знаки Америки (США) - дублікат оригінального номера США

Наша компанія може виготовити номерні знаки Америки, повний дублікат номерного знака, виданого в США (Америці). Це буде оригінальний номер на алюмінієвій пластині, з необхідним фоном і атрибутикою, цифри і букви видавлюються необхідного розміру і виду, як в оригіналі. Від клієнта вимагається фото його номерного знака (або макет/зображення як точно виглядав номер). Ми розробимо індивідуальний макет для друку дубліката номерного знака США і через 3-4 дні номер буде готовий. Замовлення на оригінальний американський номер можна оформити через наш сайт, в офісі, або вайбер.

як зробити номер американського зразка

Як замовити американські автомобільні номери, ціна американського номерного знака

Щоб замовити американські автомобільні номери вам необхідно надати копію техпаспорт на автомобіль і ваш паспорт або права, замовлення можна оформити через наш сайт онлайн або завітавши до нас в офіс. Зробити і доставити номер американського зразка ми можемо протягом дня, також ви можете забрати ваше замовлення самостійно. Скільки коштує такий номер? Ціна американського номерного знака вища ніж на звичайній довгі номера, бо собівартість таких пластин є вищою ніж звичайних. Всі актуальні ціни завжди вказані на нашому сайті, вище в таблиці.

як виготовляється американський номер

Замовити, так купити американські номери з доставкою по Києву та Україні

Якщо вам потрібно замовити амриканські номери, ми виготовимо для вас такі авто номери і доставимо нашим кур'єром по Києву в день замовлення або ж кур'єрською службою в будь-який населений пункт України. Кур'єрська доставка виконується в межах Києва, доставка в будь-який населеної пункт по Україні за допомогою Нової Пошти.

Всі пластини виробляються на сучасному високоточному обладнанні і проходять кілька етапів перевірки якості, тому ви можете бути впевнені, що він прослужить не один рік і витримає всі випробування агресивного навколишнього середовища.

Якщо ви хочете купити американські номера – зробіть замовлення виготовлення прямо на нашому сайті. При необхідності менеджер уточнить розміри, пояснить як встановити касету під номер або підкаже як зробити замовлення.
Оновлено: 29.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.