Загублено номерний знак, що робити якщо загубив або вкрали номера з машини. Як відновити втрачені номерні знаки.

Дивіться в нашому відео:

Дублікат номерів в разі втрати номерів?

Відновлення втрачених номерних знаків. Як робляться нові номери, що необхідно для замовлення. Наскільки це легально.

Вартість відновлення втрачених номерів

Рамки під номера:

Загублено номерний знак

Загублено номерний знак, або як відбувається втрата номерного знака

Крадіжка або загублення номерного знаку досить поширене явище. Водій може виявити, що у нього загублено номерний знак автомобіля не відразу, а через деякий час. Втрата номерного знака найчастіше відбувається через погане кріплення в рамці. Як результат, втрата номерного знака автомобіля може статися де завгодно: на трасі, при швидкій їзді, при проїзді глибоких калюж і т.д.

Що робити якщо загубив номерний знак?

Що робити якщо загубив номерний знак? Перше питання який виникає при зникнення одного знака - "загубив номерний знак, що тепер робити?". На деякий час можна почипити залишившийся знак наперед машини, таким чином, ви зможете проїздити поки не вирішите проблему, радимо не зволікати з цим питанням, оскільки згідно із законом їздити з одним номером заборонено, за це штрафують.

відновлення втраченого номерного знака

Як відбувається відновлення втраченого номерного знака, як замовити номера на автомобіль

Як відновити втрачені номерні знаки, є 2 шляхи вирішення проблеми:

 • 1. Повна перереєстрація автомобіля в органах МРЕВ (Сервісних центрах)
 • 2. Замовити дублікат втраченого номера

У МРЕВ (Сервісних центрах) запропонують тільки перереєстрацію автомобіля з отриманням нових номерів і документів на авто, в МРЕВ немає послуги, зробити 1 знак замість загубленого. Але на сьогодні щоб відновити загублений номерний знак не обов'язково звертатися в МРЕВ, ви можете самостійно звернутися до офіційного виробника номерних знаків щоб замовити втрачений номер на автомобіль. Виготовлення знаків легальна і офіційно дозволена процедура, про список необхідних документів і порядок дій як замість втрачених замовити нові номери читайте нижче.

Процес виробництва нових номерів:

Фарбування готового номера, спеціальною термоплівкою, під температурою 200 градусів.

відновлення втраченого номера

Якщо загублений один номер:

У разі якщо потрібно зробити другий знак на машину коли один втратили вам необхідно:

 • оформити замовлення через наш сайт, viber, telegramm або під'їхати до нас в офіс
 • надати копію техпаспорта на транспортний засіб і копію паспорта або водійського посвідчення замовника
 • номер робиться від 5 хвилин
 • готові пластини ви можете забрати самі в нашому офісі, або ми можемо зробити доставку по Києву та в будь-яке місто України
 • також є доставка по СНД кур'єрською службою до дверей
 • звертатися в поліцію при втраті 1 знака не обов'язково
відновлення втрачених номерів

Якщо зникли або вкрали обидва номера з машини:

Коли вкрали обидва номера з машини або сталася втрата обох номерів:

 • оформити замовлення через наш сайт, viber, telegramm або під'їхати до нас в офіс
 • надати копію техпаспорта на транспортний засіб і копію паспорта або водійського посвідчення замовника
 • номери робляться від 5 хвилин
 • готові знаки ви можете забрати самі в нашому офісі, або ми можемо зробити доставку по Києву та в будь-яке місто України
 • також є доставка по СНД кур'єрською службою до дверей
 • звертатися в поліцію не обов'язково
вкрали номера з машини

Що робити якщо вкрали або зняли автомобільні номери? Де шукати вирадені номерні знаки. Як зробити нові державні авто номера.

Вкрали автомобільні номери, що робити? Гірша ситуація якщо з машини зняли номери, найчастіше автономери крадуть з метою викупу. Крадіжка держ номерів тепер є бізнесом для хуліганів. Так само крадіжка номерних знаків здійснюється з метою їх подальшого використання на машинах-двійників, на викрадених і нерозмитнених авто. Якщо у вас викрали номери з машини і вимагають викуп - не поспішайте погоджуватися, часто після оплати викупу держномери не повертають, щоб не світитися. Це стосується і українських громадян, у яких вкрали українські номери в Росії. Якщо вам залишили записку з проханням викупу не поспішайте платити, спробуйте пошукати викрадені номерні знаки поруч з машиною, зазвичай їх ховають недалеко, щоб після викупу вказати місце де вони заховані, це може бути замет зі снігом, десь за гаражем або за сміттєвими баками. Якщо знаки не вдалося знайти залишається 3 варіанти:

 • заплатити викуп в надії що вам повернуть номера від машини
 • звернутися в МРЕВ (Сервісний центр) для перереєстрації автомобіля (в цьому випадку вам видадуть нові державні авто номера, новий техпаспорт, також доведеться міняти всі документи: страховки і т.д.)
 • зробити дублікат ваших номерів (це дозволено і абсолютно легально)

Якщо ви зіткнулися з проблемою: втратив номерний знак або що робити якщо вкрали номера - ми вирішимо вашу проблему, виготовивши нові дублікати.

голограми на номерних знаках

Відновлення втрачених номерних знаків згідно ДСТУ, умови доставки

ТОВ «Держзнак» Україна виробляє дублікати номерних знаків на високоякісному сучасному обладнанні. Кожен вироблений нами автомобільний номер відповідає ДСТУ України: номера алюмінієві, світловідбиваючі з голограмами і заводським маркуванням. Відновлення втрачених номерних знаків відбувається за такою ж технологією, як їх виготовляють для МРЕВ. Тому вам не потрібно побоюватися, що у працівників поліції виникнуть питання при крадіжці транспортних номерів і подальшому виготовленні дублікатів.

доставка по Украине

У нас ви можете отримати консультацію як замовити загублені номера а також виготовити нові з доставкою по Києву, Україні та СНД

Втрата номера автомобіля на сьогоднішній день не є великою проблемою, якщо у вас загублені держ номера, ми швидко і якісно виготовимо вам дублікати. Зверніться до наших менеджерів за консультацією або оформіть замовлення прямо на нашому сайті онлайн. Після отримання замовлення менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі замовлення в разі втрати державних номерів. Ви можете приїхати особисто в наш офіс і отримати консультацію, що робити, якщо був загублено номерний знак або сталася втрата державного номера. Як приїхати в наш офіс ви можете подивитися на сайті в розділі Контакти. Якщо клієнт з іншого міста або втрата автомобільного номера сталася в іншому регіоні країни, ми без проблем можемо виготовити в Києві дублікати і відправити замовнику.
Оновлено: 30.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.