Виготовлення номерних знаків в Києві. Виробництво державних автономерів під замовлення. Як замовити та зробити номерний знак на машину

Дивіться в нашому відео:

Все про виготовлення номерних знаків.

У яких випадках необхідно виготовлення нових номерів. Як відбувається виготовлення, що необхідно для замовлення. Легальність процедури.

Вартість виготовлення номерних знаків

Рамки під номера:

Виготовлення державних номерних знаків

Виготовлення державних номерних знаків в Києві. Виробництво авто номерів під замовлення. Як купити номера з красивою комбінацією під заказ

Наша компанія здійснює виготовлення номерних знаків в Києві для всіх видів транспортних засобів. Виготовлення авто номерів в Києві може знадобитися якщо номери на авто пошкодилися, зносилися, а так само були загублені або пропали.

Виготовлення автономерів України є повністю легальною процедурою, закон не забороняє виготовлення номерів на автомобіль якщо сталася їх втрата або пошкодження, самі органи поліції (МРЕВ) не пропонують послугу заміни номерів і видачу нових дублікатів. Тому власник автомобіля може безпосередньо звернутися на виробництво автономерів до фірми-виробника не побоюючись, що виготовлені номера на замовлення викличуть проблеми з боку працівників поліції і органів МРЕВ і вже сьогодні отримати нові номери. Головним критерієм до нових дублікатами номерів є пункт 30.2 правил дорожнього руху України, де говориться, що номерний знак повинен бути відповідного зразка і стандарту, а міняти його форму, колір, позначення або наносити додаткові елементи заборонено.

Виготовлення державних номерних знаків на автомобіль під замовлення відбувається згідно з нормами існуючих ДСТУ. У ДСТУ прописані форма, розмір, зовнішній вигляд номерів, а так само який тип номера закріплюється за яким видом транспортного засобу. Основні вимоги ДСТУ: номера повинен бути алюмінієві, світловідбиваючі, виготовлені методом тиснення певними шрифтами, між светоотражающим шаром і пластиною наносяться захисні елементи - голограми, зі зворотного боку пластини наноситься маркування виробника.

Крім того, якщо ви хочете купити номера на авто під заказ з красивою комбінацією цифр і букв, наша компанія допоможе вам з пошуком і підбором цікавить комбінації. Ми можемо знайти практично будь-яку комбінацію у всіх регіонах України.

Процес виготовлення номерних знаків:

Фарбування готового номера, спеціальню термоплівкою, під температурою 200 градусів.

документи для виготовлення номерних знаків

Що потрібно, щоб замовити номерний знак автомобіля в Києві, як зробити номера на машину. Вартість виготовлення номерних знаків.

Щоб замовити номерний знак автомобіля в Києві необхідно:

 • надати нам фото або копію техпаспорта ( «свідоцтво реєстрації транспортного засобу»), обидві сторони
 • фото або копію паспорта замовника або водійське посвідчення
 • замовити номери на машину на нашому сайті через "он-лайн замовлення"
 • або зробити замовлення по телефону, viber, telegramm
 • або під'їхати в наш Київський офіс

Вартість виготовлення номерних знаків залежить від типу номерів. Повний прайс з цінами надано вище. У разі якщо у автовласника відсутні обидва номери на авто і замовник знаходиться в Україні - щоб зробити номера на машину обов'язково необхідний паспорт власника траспортного засобу. Якщо у власника вкрали обидва номери на території іншої держави, наприклад Росії, щоб здійснити замовлення номерів на машину, потрібно ті ж самі документи: техпаспорт і посвідчення особи.

Якщо вам необхідна рамка (або касета) для зручного кріплення номерного знака, ви завжди можете їх купити в нашому офісі або замовити разом з номером на нашому сайті.

процедура виготовлення номера

Процедура замовлення номерних знаків на машину.

 • при виготовленні 1 загубленого номера і оновленні 1 або 2 номерів, звертатися в поліцію (МРЕВ) не обов'язково
 • зробити замовлення на номерні знаки на машину на нашому сайті, або на наш e-mail, viber, telegramm, по телефону або у нас в офісі
 • надати копії або фото техпаспорта ТЗ, вашого паспорта або водійських прав замовника
 • час виготовлення номерів від 5 хвилин
 • готове замовлення можна забрати в нашому офісі, або замовити доставку по Києву або Україні
 • додатково існує доставка по СНД, кур'єрською службою до дверей
доставка готових номерних знаків

Виготовити номерний знак на авто з доставкою по Україні та Києву. Замовити номерні знаки з доставкою по СНД.

Завдяки налагодженій роботі нашої компанії ми здійснюємо швидку доставку номерів нашим кур'єром по Києву. Виготовити номерний знак на машину і доставити їх клієнту можна дуже швидко, в залежності від адреси доставки і часу коли був прийнятий замовлення. Ми беремося зробити номерний знак на авто, після чого кур'єр доставляє його, приймає оплату і вручає чек. При замовленні поновлення пошкоджених номерів, старі номерні знаки необхідно розламати при кур'єрі на 2 частини і віддати йому на утилізацію. Замовити або купити авто номера з доставкою можна на сайті онлайн, в офісі, по телефону або через месенджери.

Виготовлення автономерів і доставка можлива в будь-який регіон України. Для цього необхідно зробить замовлення номерів на нашому сайті з зазначеними вище копіями документів. Ми виготовимо і доставимо номера на автомобіль в будь-яку точку України з можливістю оплати замовлення при отриманні - накладеним платежем. Крім оплати післяплатою, ви можете оплатити номери банківським переказом або оплатою на нашу картку Приватбанку.

Також ми надаємо ексклюзивну можливість замовити номерні знаки для клієнтів, які перебувають в Росії або інших країнах СНД, ми можемо зробити номерні знаки і доставити їх кур'єрською службою до дверей клієнта. В такому випадку вартість з урахуванням доставки уточнюється у менеджера. Так само ми пропонуємо крім виготовлення українських номерів, виготовлення закордонних державних автомобільних номерів практично будь-якої держави. Вони робляться з урахуванням вимог країни видала номера і майже нічим не відрізняються від оригінальних номерів.

голограми на номерних знаках

Виготовлення автономерів згідно ДСТУ на офіційному підприємстві в Києві. Замовити державний номерний знак на машину за декілька хвилин.

Виготовлення автономерів в Києві здійснюється строго відповідно до вимог ДСТУ (ТУ 5701-039-3-92, ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650:1997, ДСТУ 4278:2004, ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019 і зміни до них). Всі номери виготовляються на міліметрової алюмінієвій пластині, покриваються светоотражающим шаром з нанесеними захисними голограми. Ми відповідаємо за якість наших номерних знаків і гарантуємо зносостійкість як мінімум 3 роки. До кожного замовлення ми даємо товарний чек з мокрою печаткою.

Замовити державний номерний знак можна в нашому офісі або на нашому сайті онлайн, для киян є можливість виготовити автономера, попередньо замовивши їх через месенджери.

Ми швидко доставимо всі замовлення кур'єром по Києву або кур'єрською службою по Україні. Якщо ви вирішуєте де зробити номерний знак вигідніше і швидше - звертайтеся до офіційного виробника, у нас ви зможете купити номер на машину всього за кілька хвилин!
Оновлено: 12.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.