Вартість автомобільних номерних знаків на машину в Україні, ціна іменних та гарних номерів на авто

Зміст:

Вартість номерних знаків

Рамки під номера:

Вартість державних номерних знаків на машину в Україні

Вартість державних номерних знаків на машину в Україні, за категоріями

Вартість різних номерних знаків можна умовно розділити на кілька категорій, в залежності від типів номерів і призначення:

 • Ціна звичайних дублікатів номерних знаків, які виготовляються замість втрачених або пошкоджених автомобільних номерів України
 • Вартість сувенірних номерів, тут все залежить від складності замовлення
 • Вартість офіційних іменних держномерів з індивідуальним написом
 • Вартість держ номерів з красивою комбінацією цифр і букв
Вартість виготовлення дублікатів та заміни автомобільних номерів на нові

Вартість виготовлення дублікатів та заміни автомобільних номерів на нові, ціна на номерні знаки

Звичайні дублікати виготовляються, якщо у власника ТЗ його старі номери були втрачені або пошкоджені. Вартість виготовлення таких автомобільних номерів на авто відносно не велика. Ціна заміни одного номерного знака від 300 грн, ціна номерів на авто залежить від типу номера і складності у виробництві. Порівняти вартість заміни на нові номерні знаки за 1 і 2 шт., а також переглянути повний список виготовляємих номерів, можна в таблиці вище. Зверніть увагу, замовляючи номери комплектом, ціна за один номер виходить дешевше.

Ціна на номерні знаки нестандартних розмірів, під американські автомобілі і мотоцикли, трохи вища - від 400 грн, це обумовлено тим, що ціна на заготовки для таких номерів вище і вони складніше у виробництві. Вартість виробництва закордонних номерних знаків транспортних засобів максимально наближених до оригіналу, значно вище звичайних українських номерів, це обумовлено складністю таких замовлень, де необхідно виготовляти пластину потрібного типу і свої шрифти.

Вартість сувенірних номерних знаків в Україні

Вартість сувенірних номерних знаків в Україні

Вартість сувенірних номерних знаків в Україні залежить від складності замовлення, якщо це номери на звичайних пластинах з білим фоном і наклейкою зліва, то ціна досить прийнятна, див. таблицю вище. Якщо у клієнта індивідуальне замовлення, з нестандартним кольоровим фоном, зображенням, а також шрифтами, для яких буде потрібно виробництво своїх кліше, то такі сувенірні номери будуть коштувати істотно дорожче, від 1500 грн за один номер.

Ціна іменних і персональних номерних знаків в Україні

Ціна іменних і персональних номерних знаків в Україні

Офіційні Іменні номери в Україні це номери з індивідуальним написом, які будуть прописані в техпаспорті і на яких можна пересуватися по дорогах в межах України. Офіційна ціна іменних номерів в Україні:

 • перші 3 символи - 300 грн
 • кожен наступний символ - 90 грн (максимально 8 символів)
 • номерні пластини для машин - 252 грн
 • номерна пластина для мотоцикла - 112,20 грн

Замовити індивідуальні номерні знаки можна в будь-якому сервісному центрі МВС України, або он-лайн через "Електронний кабінет водія". Якщо власник ТЗ хоче замовити якісь особливі персональні номери, то йому вже доведеться звертатися в приватні компанії, там допоможуть оформити і виготовити номери з нестандартною комбінацією, але вартість таких іменних номерних знаків буде значно вищою.

Ціни на державні автомобільні номери з красивою комбінацією букв і цифр

Ціни на державні автомобільні номери з красивою комбінацією букв і цифр

З 2019 року в дію вступила Постанова Кабінету Міністрів №663 від 24.07.2019 Р., що встановлюють офіційні ціни на автомобільні номери з красивою комбінацією цифр і букв. До цієї постанови офіційно отримати в МРЕВ такі номери за прийнятною ціною або без "знайомств" було практично неможливо.

Так на сайті Головного сервісного центру МВС України (http://hsc.gov.ua/), можна дізнатися наявність і вартість державних номерів з красивими комбінаціями. Номери розбиті за наявністю в кожній області і за діапазоном вартості:

 • Парні номери або дзеркальні, наприклад 7227, або 7272, ціна на такі авто номери 4800 грн
 • Номери з 3 однаковими цифрами, дві з яких йдуть поспіль, наприклад 7277, вартість 4800 грн
 • Номери починаються з двох нулів, де останні цифри різні, наприклад 0027, коштують 9600 грн
 • Номери з послідовністю цифр 0124 або 1234, вартість 12000 грн
 • Номери з двох послідовних пар цифр, наприклад 0077, 7722, ціна 12000 грн
 • Номери з трьох однакових цифр, розташованих підряд, наприклад 0777, 2777, 7772, ціна номерів 12000 грн
 • Номери від 0001 до 0009, вартість автомобільних номерів буде 36000 грн
 • Чотири однакові цифри вартість 36000 грн.

Найбільшим попитом користуються номери з комбінаціями: 7777, 0001, 8888, 0777, 7770, 1000, 0100, 7000, 1111, 0077, 0070, 0010, 5000, 8000, 0088, серед популярних номерів також 1313, або прості парні комбінації.

Купити дані номери, можна звернувшись в сервісний центр, в якому, згідно з сайтом Головного сервісного центру МВС України, вони є в наявності. Після чого вибрати з переліку доступних номерів, оплатити і зареєструвати. Дана послуга передбачена тільки для власників легкових автомобілів.

Найчастіше найпопулярніші комбінації номерів або вже зайняті або недоступні в сервісних центрах, в цьому випадку, знову ж таки, можна звернутися до приватних компаній-посередників, які можуть допомогти у вирішенні цього питанні і підкажуть, скільки коштуватимуть такі номери на машину. Орієнтовна ціна номерних знаків в цьому випадку буде:

 • За найпростіші комбінації від 600 доларів
 • Чотири однакових цифри від 3000 доларів
 • 0001 або 7777 від 5000 доларів.

Оновлено: 01.06.2022
Автор статті: Словінський В.А.