Заміна і реставрація номерних знаків, скільки коштує відновлення автомобільних номерів

Дивіться в нашому відео:

Реставрація або відновлення номерних знаків.

Чому реставрація старого номера частіше гірше і менш вигідна, ніж виготовлення нового дубліката номера. Як виробляються нові номери, легальність процедури, що необхідно для їх замовлення.

Вартість відновлення номерних знаків

Рамки під номера:

заміна номерних знаків

Відновлення і заміна номерних знаків, заміна пошкодженних автомобільних номерів. Як можна поміняти автомобільні знаки, без відвідування поліції.

Ми робимо відновлення номерних знаків, які були пошкоджені, зносилися і в процесі експлуатації або були загублені. Якщо ваші пластини поржавіли, стерлися символи, з них облізла плівка або знадобилася заміна номерних знаків після ДТП - ми виготовимо нові знаки на машину. Після виготовлення ми можемо доставити нові пластини в будь-яку точку Києва або України. Вам всього лише необхідно буде замінити пошкоджений знак на новий. Звертатися в поліцію при цьому непотрібно, виготовлення дублікатів офіційно дозволено органами поліції.

Відновлення автомобільних номерів автомобіля найчастіше потрібно старим пластин, виданими за часів СРСР і знакам, які постраждали при аваріях, так само заміна номера авто, може знадобитися знакам, які зносилися в процесі використання на автомобілі. На сьогоднішній день, можна поміняти автомобільні знаки будь-якого зразка, починаючи зі старих жовтих номерів СРСР, закінчуючи закордонними номерами будь якої-країни. Наша організація може відновити, або заміни майже всі типи знаків.

Процес відновлення автомобільних номерів:

Фарбування готового номера, спеціальної термоплівкою, під температурою 200 градусів.

відновлення автомобільних номерів

Як відновити автомобільні номери ,що треба для відновлення номера автомобіля? Скільки коштує заміна номерних знаків.

Як відновити автомобільні номери і що для цього потрібно?

Замовити відновлення номера автомобіля можна прямо на нашому сайті. Для цього необхідно заповнити форму замовлення з зазначеними документами, також бажано зробити фотографію ваших номерів, які потребують оновлення, для того щоб ми точно визначили які номери автомобіля у вас були. Також ви можете замовити держномера на авто, приїхавши до нас в офіс, через месенжери або по телефону. Після отримання нових номерів, старі знаки утилізуються. Вся процедура заміни абсолютно легальна і надалі при використанні нових знаків ніяких проблем з боку поліцій не виникає, так як нові номери повністю відповідають діючим ДСТУ.

Скільки коштує заміна номерних знаків можна дізнатись у переліку всіх типів номерів, що розташовано вище на цій сторінці. Ціна залежить від виду номера, так кількості, якщо замовляти автономера парою, то буде дешевше.

голограми на номерних знаках

Заміна номерів на авто, легальність та відповідність вимогам ДСТУ.

Заміна номерів на авто відбувається з урахуванням існуючих ДСТУ. Всі виготовлені нами дублікати виготовляються на алюмінієвих світловідбивних пластинах з нанесенням голограм в заводських умовах, кожна пластина обов'язково має маркування заводу-виробника.

(Виняток становить заміна пошкодженого держномери СРСР, на старих номерах світловідображення і голограми не використовувалися, тому нові дублікати цих номерів так само без голограм і світловідбивання).

Реставрація номерних знаків

Реставрація номерних знаків, чому вартість реставрації більша ніж зробити новий дублікат.

Якщо вас цікавить реставрація номерних знаків - ми не радимо це робити і на це є ряд важливих причин. Основна причина це те, що реставрація номерів авто вже ніколи не поверне знаки в свій зовнішній вигляд, а вартість такої роботи дорожче і довше ніж вартість заміни на дублікат. Світловідбиваючий шар при пошкодженні пластини руйнується і його можна нанести тільки в заводських умовах на спеціальному обладнанні. У випадку зі старими радянськими номерами його фарбування врятує ситуацію лише на короткий час поки він знову не почне іржавіти, а власник знову зіткнеться з проблемою - де відновити номера на машину. З появою можливості виготовлення копії старої пластини - реставрація номерного знака втратила свою актуальність, виробники номерів давно відмовилися від такого методу відновлення.

Відновлення номерного знака не вимагає звернення до ДАІ, проте ви повинні пам'ятати, що згідно з ПДР номерні знаки повинні відповідати чинним стандартам. Таку відповідність вам забезпечить тільки офіційний виробник автономерів.

Виходячи з усіх викладених вище причин, ми радимо власнику машини поміняти номер автомобіля шляхом виготовлення дубліката, а не робити ремонт і реставрацію сумнівної якості.

доставка по Украине

Доставка номерів, як поміняти пошкоджені номера на авто в Україні

ТОВ "Держзнак" Україна пропонує своїм клієнтам швидке і якісне відновлення автомобільного номера з доставкою по Україні та можливістю розплатитися за нього при отриманні. Якщо ви зіткнулися з проблемою як відновити номерний знак після ДТП, як поміняти номера на авто в Україні - ми вирішимо ваше питання і доставляємо нові номери.
Оновлено: 04.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.