Про нас

Зміст:

ТОВ Держзнак - Напрямок діяльності

Напрям діяльності

Компанія ТОВ «Держзнак» - є офіційним виробником номерних знаків в Україні і була заснована в 2006 році. Ми виготовляємо практично всі типи номерних знаків, які видавалися для автомобілів, починаючи з 1946 року і по сьогоднішній день. У нашому розпорядженні сучасне обладнання, досвідчені фахівці і багаторічний досвід роботи в даній області.

На нашому сайті представлений весь асортимент вироблених номерів, фотографії зразків, а також актуальна вартість.

Принципи роботи

Принципи роботи

Основним пріоритетом нашої роботи - є зручний сервіс для клієнта і швидкість роботи. Замовлення можна оформити будь-яким зручним способом для клієнта, і доставити в цей же день.

Всі номери виготовляються на заготовках європейського виробництва, що підтверджують результати випробувань і сертифікати відповідності.

Наші сертифікати та ліцензії

Номери виготовляються відповідно до держстандартам ТУ 5701-039-3-92, ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650:1997, ДСТУ 4278:2004, ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019, на номерах присутні голограми, світловідбиваюча плівка, маркування виробника, що підтверджує сертифікат відповідності.

Де і як ми працюємо

Де і як ми працюємо

Центральний офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми працюємо і доставляємо готові номера по всій Україні, а також в найближче зарубіжжя - країни СНД.

Клієнти з Києва можуть забрати номери самостійно або замовити кур'єрську доставку за адресою, по Україні та СНД номера відправляються щоденно кур'єрськими службами.

Історія компанії, власник, редактори сайту

Історія компанії, власник, редактори сайту

ТОВ «Держзнак» почала свою роботу в травні 2006 року.

Керівник компанії - Словінський Віталій Анатолійович

Засновник і керівник компанії: Словінський В.А.
Зв'язатися через e-mail: director@gosznak.com.ua

Менеджер по роботі з клієнтами - Падалка Олена Анатоліївна

Менеджер по роботі з клієнтами: Падалка О.А.

Оновлено: 25.09.2020
Автор статті: Словінський В.А.