Дублікати номерних знаків, номерів – де можна замовити та зробити виготовлення дублікатів державних номерів

Дивіться в нашому відео:

Що таке "дублікати номерів"?

В якому випадку, хто і як може їх замовити і наскільки це легально? Як відбувається виготовлення дублікатів, що необхідно для замовлення.

Вартість дублікатів номерів

Рамки під номера:

дублікати номерних знаків

Дублікати автомобільних номерів і номерних знаків, де зробити виготовлення дублікатв державних номерів

Основною діяльністю фірми ТОВ "Держзнак" Україна є виготовлення державних реєстраційних знаків транспортних засобів. Протягом 12 років ми є офіційним виробником дублікатів номерних номерів.

Виготовити дублікат авто номерів можно у випадках:

  • втраті
  • пошкодженні автомобільних номерів
  • або при крадіжці

А також у випадках, коли неможлива реставрація старих автономерів. Доволі часто постраждалі від втрати або пошкодження знаків звертаються в поліцію або МРЕВ, проте там можуть запропонувати тільки зробити перереєстрацію авто із заміною всіх документів і видачею нових знаків. Така процедура тривала і вимагає подальшої заміни багатьох документів. Тому існує така послуга, як зробити дублікат номера.

Наше обладнання дозволяє виготовляти практично всі типи номерних знаків, які видавалися в Україні, а так само іноземні реєстраційні номери. Дублікати номерів Україна виготовляються за вимогами ДСТУ (ТУ 5701-039-3-92, ДСТУ 25/88:94, ДСТУ 3650:1997, ДСТУ 4278:2004, ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019), іноземні знаки виготовляються максимально наближено до оригіналу, деякі типи іноземних номерів ми можемо зробити 1 в 1. Виготовлення дублікатів державних номерних знаків є легальною процедурою. На сьогоднішній день даний вид діяльності в Україні не ліцензується і не сертифікується, експлуатація номерних знаків підпорядковується лише ПДР і нормативам ДСТУ.

Процес виготовлення дублікатів номерів:

Фарбування готового номера, спеціальною термоплівкою, під температурою 200 градусів.

голограми на дублікатах номерних знаків

Виготовлення дублікатів номерних знаків згідно вимог ДСТУ

Дублікати номерних знаків – це повна копія авто номерів, що видавалися в МРЕВ, кожен вироблений нами дублікат номерного знака повністю відповідає вимогам ДСТУ. Що означає відповідність дубліката ДСТУ? Основними вимогами до виготовлення дублікатів автономерів є наступне, друк номерних знаків на пластині зі спеціального алюмінієвого сплаву методом тиснення символів відповідного шрифту, з подальшим нанесенням світловідбиваючого покриття і елементів захисту від підробок - голограм (в Україні такими є голограми UA та голограма заводу-виробника, на іноземних номерах свої голограми і захисні елементи). Винятком є дублікати радянських номерів, тоді ще не було голограм.

Дублікати номерів виготовляється в найкоротші терміни і при необхідності, доставляються клієнту нашим кур'єром по Києву, службою доставки по Україні, або кур'єрською службою по країнах СНД.

дублікати іноземних номерних знаків

Де можна замовити та зробити дублікати іноземних номерних знаків

Де можна зробити дублікати іноземних номерних знаків? ТОВ "Держзнак" пропонує послугу - зробити дублікати іноземних автономерів. Кожен вироблений нами дублікат іноземного автономери відповідає зовнішньому вигляду необхідного держави. У нас ви можете замовити дублікати втрачених або пошкоджених держ номерів практично будь-якої країни, авто номери доставляються по всій території України і СНД зручним для клієнта способом в найкоротший термін. Зразки нашої продукції розміщені на сайті, в розділі "Зразки", за якими можна переконатися у високій якості знаків: всі знаки виготовлені з алюмінієвого сплаву, покриті світловідбиваючим покриттям, на номерах нанесені відповідні елементи для кожної країни.

обладнання для виготовлення дублікатів номерів

Замовити виготовлення дублікатів номерів для автомобіля

Якщо у вас трапилась неприємність і вам знадобилось виготовлення дублікатів номерів - ми вирішимо вашу проблему, швидко і терміново виготовивши знаки. Замовнику потрібно оформити у нас замовлення в офісі, або прямо на нашому сайті з необхідними для виготовлення документами. Дублікат номерних знаків може бути готовий через 15 хвилин, а наш кур'єр зможе зробити доставку і передати номер автомобіля в руки клієнтові, пошкоджені знаки при цьому здаються на утилізацію щоб уникнути махінації на дублюючі транспортні засоби. Виготовлення дублікатів номерів здійснюється на заводі виробнику. До кожного знаку на машину ми можемо надати чек з печаткою.
Оновлено: 14.06.2022
Автор статті: Словінський В.А.