Ален Делон їздив на автомобілях з підробленими автономерів

Ален Делон

31.01.2019

Відомий актор Ален Делон був звинувачений в їзді на авто з підробленими номерами. Звинувачення йому висунули ще в 2005 році, коли це стало відомо від женевської Служби автомобільного транспорту та навігації. До Служби надійшло повідомлення, що Ален Делон їздить у Франції і Швейцарії на "фальшивих" номерах.

За швейцарським законодавством, автомобільний номер закріплюється не за автомобілем, а за водієм і в разі зміни автовласник знімає номерний знак і закріплює його за новою машиною. Делон, власник цілого автопарку, для себе вирішивпроблему дуже просто: замовив кілька ідентичних автономерів і повісив їх на свої автомобілі - Porsche Carrera, Mercedes, BMW і Lincoln Navigator.

За даним фактом суд постановив виплатити актору 3750 франків і відбути тюремне ув'язнення в 50 днів, а так самопонести судові витрати - 510 франків. Однак Делон відмовився від всіх звинувачень і від виплати штрафів. Найближчим часом суд винесе вердикт друга, хоча звинувачення цілком ймовірно можуть бути зняті у зв'язку із закінченням строківдавності справи.
Оновлено: 30.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.