Прийшла нова мода: замовляти блатні автомобільні номери

номерні знаки

11.01.2019

Власникам елітних автомобілів мало виділятися з потоку своїм авто останньої моделі. Для більшого пафосу власної персони сучасним "must have" стало правило замовити собі індивідуальні номера автомобілів, що містять не тільки цензурні, а й дуже нелітературні слова. Такий прояв своєї винятковості коштує чималих грошей, але ціна виправдана - такі номерні знаки вже точно будуть помічені навколишніми.

От і колесять по столичних вулицях автомобілі з номерами "Крутий" або не менш скромний "Джедай", знайшлося місце також "Талібу" і "Фурії". Не кажучи вже про номери прямо вказують на професійні досягнення їх власника: "Бос", "Шеф", "Директор". Вінцем польоту фантазії стали такі улюблені простим народом слова як "Х ...", "Бл ...", на тлі яких "Жопа" виглядає досить естетським заявою про себе.

І потік фантазії не вичерпується, незважаючи на те, що такий блатний номер коштує у посередників від 3 до 5 тисяч гривень. Як видно, така значна для "простих смертних" сума абсолютно не відлякує тих, хто має нагальну потребу козирнути своєю винятковістю. Єдиними рамками, які хоч якось обмежують "політ фантазії" є кількість символів, які фізично може бути розміщено на табличці авто номери. І те, як видно, це тимчасове перешкода .
Оновлено: 30.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.