Престижні номера можна буде купити в інтернеті

престижні номерні знаки

25.10.2019

У Казахстані планується ввести закон про продаж автономерів через інтернет за офіційними тарифами. Вільні номерні знаки будуть занесені в спеціальну базу, розміщену в інтернеті, завдяки якій казахстанці зможуть вибирати собі номери на свій розсуд.

Цю інформацію надав Комітет дорожньої поліції Казахстану. Представник комітету повідомляє: "Попит породжує пропозицію. Необхідно щоб гроші від продажу красивих номерів надходили в казну, а не в кишеню корупціонерам. Законопроект уже розроблений, а його розгляд планується на кінець року. Відкритий продаж номерних знаків передбачає знизити рівень коруппціі дорожньої поліції. В цій же базі будуть надані тарифи ".

У комітеті нагадують, що в серпні 2012 року будуть діяти номера зі зміненим зовнішнім виглядом. Номери з новим дизайном видаватимуть власникам, чиї автомобілі будуть поставлені на облік починаючи з 1 серпня 2012, а старі номери будуть діяти і далі до їх фізичного зносу з поступовою заміною на нові у міру звернення автовласників на заміну номерів. У комітеті запевняють, що ніяких незручностей і черг не буде.
Оновлено: 30.11.2020
Автор статті: Словінський В.А.