Номерні знаки Росії, російські автономери

Вартість

Рамки під номера:

номерні знаки росії

Номерні знаки і автономери Росії

ТОВ "Держзнак" пропонує до виготовлення номерні знаки Росії. Якщо ви втратили номерний знак, пошкодили номер в ДТП або у вас вкрали обидва автономери Росії, ви можете замовити у нас автомобільні номери Росії (дублікати) без необхідності проходити тривалу і дорогу процедуру перереєстрації транспортного засобу. ТОВ Держзнак надає можливість виробляти автономери Росії, які відповідають вимогам держстандарту РФ на номерні знаки Росії.

автономери Росії ГОСТ

Автомобільні номери Росії - відповідність ГОСТ

Всі вироблені нами Російські номерні знаки мають світловідбиваюче покриття, голограми RUS, тобто відповідають вимогам ГОСТ. Ми виготовляємо російські номери автомобілів усіх регіонів, двозначні і тризначні, а так само держ номери на мотоцикл.

доставка

Доставка по Україні і в Росію - російські номери автомобілів

ТОВ "Держзнак" пропонує доставку російських номерів по Україні і в Росію. По Україні доставка виконується транспортною компанією "Нова Пошта". До Росії доставка виконується кур'єрською службою до дверей замовника. Термін доставки кур'єрською службою залежить від міста - від 4 до 10 робочих днів, після оплати і виготовлення замовлення. Термін виготовлення російських номерів - 1 добу.

обладнання для виготовлення російських номерів

Російські номери машин виробляються на сертифікованому обладнанні

Російські номери автомобілів, так само, як і українські номери, виготовляються на сертифікованому обладнанні, при виготовленні використовуються шрифти відповідають російському ГОСТ, російські номери машин покриваються світловідбиваючим покриттям, наносяться захисні голограми rus.
Обновлено: 11.10.2020
Автор статьи: Словинский В.А.