Мова: русский язык українська мова Пропали автономери в Одесі? Не плати викуп - звертайся в міліцію.    
автономери - виготовлення номерів і номерних знаків Київ
ТОВ "Держзнак" офіційний виробник державних реєстраційних
номерних знаків
     
Дублікати номерівАмериканські номераЗразкиЦіниЗамовити он-лайн !Як замовитиНеобхідні документиОплатаДоставкаНомерні знакиВтрата, крадіжка номерів?Реставрація номерівНомерні знаки РосіїКонтакти

фон меню
Сертифікат відповідності:

Сертифікат відповідності Всі номери виготовляються згідно гостами ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006, на номерах присутні голограми, світловідбиваюча плівка, штамп заводу-виробника, що підтверджує сертифікат відповідності.

    наші Viber і Telegramm +38 (067) 196-40-15   телефони +38 (044) 353-91-00  

Пропали автономери в Одесі? Не плати викуп - звертайся в міліцію.

 
пропали номери 25.11.2011

Все більш вишуканими стають злочинці у винаході нових способів відбирання грошей у пересічних громадян. Природно, у хід йдуть усі можливі досягнення прогресу, зокрема, можливості мобільного зв'язку.

Прикладом такого використання досягнень цивілізації в корисливих цілях стала діяльність групи одеських шахраїв, що заволоділи коштами як мінімум восьми автовласників.

За повідомленням офіційних джерел МВС України, злочинна схема виявилася гранично проста. Троє зловмисників викрадали номерні знаки з автомобілів, запаркованих в дворах одеських будинків, приховував їх у безпосередній близькості від потерпілого "залізного коня", а на лобове скло поміщали записку з мобільним номером, за яким жертві шахрайської схеми пропонувалося звернутися для того, щоб повернути свої автономера .

Ставка робилася на те, що оформити втрату автомобільних номерних знаків щоб замовити виготовлення номерних знаків, згідно з чинним в Україні порядку - незручна , а головне, тривала процедура, тому постраждалі автовласники виходили на контакт з викрадачами за вказаним номером мобільного телефону, отримуючи вказівку поповнити рахунок мобільного оператора на незначну суму, 2-3 сотні гривень. Після виконання цієї умови власник отримував від викрадачів вказівки, де шукати свої номерні знаки. Зазвичай, "схованкою" служили прилеглі паркани, простору між гаражами, прибудовами і т.д.

"Родзинкою" цього злочину став той факт, що керував роботою групи викрадачів один з ув'язнених одеського СІЗО, що знаходиться там в очікуванні завершення судового процесу з точно таким же злочину. Саме він приймав дзвінки від потрапили в "пастку" автовласників і, після отримання грошей на свій мобільний рахунок, перекладав їх на номер телефону своєї знайомої, перетворює мобільні гроші в готівку. Затримана співучасниця, заперечує свою провину, посилаючись на те, що її співмешканець (будучи безпосереднім викрадачем номерних знаків), поза її відома, але з її мобільного налагодив зв'язок з організатором злочинної схеми.

На сьогодні за статтею "Крадіжка" (стаття 185 КК України) порушено кримінальну справу, всі причетні до "роботи" злочинної схеми затримані, отримані "речдоки" вилучені та ведеться слідство.

Також дивись::

стрілкавсі новини
     
Номерні знаки України   |   Дублікат номера   |   Американські номера   |   Номерні знаки Росії   |   Крадуть номера   |   Реставрація автономерів
Ціни   |   Зробити замовлення   |   Як замовити   |   Необхідні документи   |   Оплата   |   Доставка   |   Контакти
автономери - виготовлення номерів і номерних знаків Київ
© ООО “ДЕРЖЗНАК” 2006-2019